SUPERCUSTOM

Pro nejnáročnější zákazníky nabízíme službu SUPERCUSTOM !

Můžete si vybrat z níže nabízených tvarů kšiltovek. (Zahnuté kšilty taktéž)

Můžete si vybrat barvy jednotlivých panelů, barvu kšiltu zvrchu i zespoda, barvu zapínátka, barvu knoflíku na vrcholu kšiltovky i barvu prošití.

Můžeme použít materiál jako klasický kepr, manžestr, džínovinu apod..
Největší výhoda je velmi kvalitní potisk kepru dle Vašeho vlastního návrhu, který se dá použít na celou korunu kšiltovky, nebo na celý kšilt.

Vzhledem k tomu, že se látky dají pošít a potisknout vlastním motivem ještě před ušitím samotné kšiltovky, vznikají nekonečné možnosti navrhování té nejoriginálnější kšiltovky.

TO VŠE OD 1 KS !!!

NEBOJTE SE NAVRHNOUT COKOLI DLE VAŠÍ FANTAZIE, PROTOŽE SE V DIRTYCUSTOMCAPS FANTAZII MEZE NEKLADOU !

Kvalitní trendy 6 panelová kšiltovka, moderní střih který padne každému. Čelo kšiltovky je zpevněné. Tenhle střih kšiltovky je možné vyrobit jako  „constructed“ a „unconstructed“ kšiltovku s nastavitelnou velikostí.
Design A-Frame je podobný klasickému 6-panelovému, ale jeho přední dva panely jsou jen jeden velký, protože šev je nerozděluje na poloviny – není dotažený až ke kšiltu. Kšilt tak netlačí tolik do čela a je pohodlnější k nošení. Tyto kšiltovky se zpravidla vyrábějí jako snapback. ( 7 dírkové zapínaní v zadní části ) 
Čepice s kšiltem a síťkou v zadní části. V minulosti si ji zamilovali hlavně řidiči kamionů a od toho vznikl tento název. Trucker kšiltovky vyrábíme z klasické PES síťoviny nebo 3D PAD síťoviny. Trucker kšiltovka může být vyrobena i jako 6 panelová nebo 7 panelová kšiltovka.
 
Velice oblíbený tvar kšiltovky který je typický pro streetwear. Měkká koruna zaručuje pohodlné nošení a bezešvý přední panel umožňuje neomezené vzorování. Typické pro tento střih čepice je zapínaní na měkký popruh s plastovou přezkou.
Stále více oblíbený střih kšiltovky který sedí menšímu obvodu hlavy s úzkým obličejem. Zajímavý design kšiltovky který je možné vyrobit i jako trucker kšiltovku s libovolnou volbou zapínaní.

Pro Více informací (nabídka materiálů, cenová nabídka..) nás neváhejte kontaktovat přes email info@dirtycustomcaps.cz
nebo přes službu LiveChat.